Hakkımızda

1979 yılında kurulan Teknik İmalat 37 yıllık deneyimi ile sektörde rol almaktadır.
 
Firmamız, müşterilerine daima en iyi ve en kaliteli ürünü en iyi hizmet anlayışı ile sunmayı ilke edinmiştir.
 
Teknik İmalat müşteri memnuniyeti ile kurumsallaşma ve markalaşma sürecine önem vermiştir. Hizmet kalitesini arttırmak amacıyla dünyanın en büyük üretici firma ve lider markalarının ürünlerini portföyünde bulundurmaktadır.İstanbul ve Türkiye'nin bir çok illeri ile yürüttüğü ticari faaliyetlerinin yanı sıra Balkan ülkeleri ve Rusya gibi komşu pazarlarda da faaliyetlerini sürdürmektedir.
 
Uzman kadromuz ile iplik makinesi yedek parça, sarf malzeme ve aksesuarları satışımızın yanı sıra teknik danışmanlık hizmetlerni de değerli dost ve müşterilerine sunmaktadır.
 
 
Doğru, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Teknik İmalat, dünyada yaşanan gelişmeleri iplik sektörüne aktararak sektörün entegrasyonunu tamamlamasını ve üreticilerimizin dünya liginde başarıya koşabilmesininin teminini ilke edinmiştir. Dünya fuarlarında son sergilenen ürünleri takip ederek ithalattan perakendeye kadar geniş bir yelpazede çalışmalarını yürüten şirketimiz, hakl bir güveni kazanmıştır.
 
Ülkemizin ihracattaki en başarılı sektörü tekstil sektörünün ihtiyacı olan yedek parça hizmetini yıllardır sunan Teknik İmalat, edindiği bilgi birikimi ve tecrübeyi profesyonel kadrolarıyla müşterilerine sunmaktadır.
 
Teknik İmalat; Güven, teknoloji ve tecrübeyi birleşerek size uzanıyor.
 
 
 

Bizden Haberler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır